Kariéra

Poskytujeme servisní služby klientům a zprostředkováváme investice. Dveře u nás jsou však otevřené i novým kolegům.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně. Rádi si s Vámi pohovoříme o Vašich představách o budoucím zaměstnání. Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. Jsme ROYAL VISION.


Aktuálně nabízené pozice

Čekáte na novou životní výzvu?
Chcete změnit svou kariéru a nevíte, v čem práce u nás spočívá?
Hledáte nové možnosti a chcete růst?

  Zanechte nám svůj kontakt, ozveme se Vám.

  Jméno a příjmení *

  Telefon *

  E-mail *

  Poznámky:


  Přidejte se k nám

  Ing. Petr Válek

  Ředitel

  Jana Račková

  Vedoucí hypotečního a úvěrového oddělení

  Martin Švestka

  Investiční specialista

  Svět financí mě odjakživa přitahoval. To nejlepší ale nespočívá jen v dobrém výdělku, je to o radosti ze spolupráce a pomoci. Motivuje mě především pečovat o investice svých klientů stejně, jako o své vlastní. Věřím na přátelství se svými zákazníky i s mými kolegy. Společně jsme vybudovali skvělý tým lidí, kterým mohu předávat své zkušenosti. Od roku 2007 jsem působil jako privátní poradce a následně jako manažer. V roce 2009 jsem nastoupil na pozici ředitele ve společnosti ROYAL VISION, která se v roce 2014 stala součástí finanční divize v investiční skupině DRFG. Našimi hodnotami jsou kvalita, profesionalita, lidský přístup, smysl pro fair play i ochota pomáhat.

  Vystudoval Vysoké učení technické v Brně, obory daňové poradenství a ekonomika podniku. Pracoval jako finanční ředitel ve společnosti Fub Systematic na projektech solárních elektráren.

  Od roku 2007 působil jako privátní poradce a následně manažer ve finančně-poradenské společnosti Broker Consulting, a.s. V roce 2009 nastoupil na post ředitele ve společnosti ROYAL VISION, která se v roce 2014 stala součástí finanční divize v investiční skupině DRFG.

  Na hypotečním trhu působím přes 10 let a díky těmto zkušenostem jsem schopna dát kolegům veškerou podporu a informace, aby i pro ně byla tato práce splněným snem. V tomto odvětví se mi osvědčilo budovat dlouhodobé vztahy s pracovníky v bankovním sektoru a tvoříme tak společný tým pro úspěšnou spolupráci a spokojenost našich klientů.

  Před vstupem do ROYAL VISION jsem měl za sebou tříletou zkušenost v bankovním sektoru na pozici bankéře, později manažera. Postupem času však pro mě banka přestala být místem pro profesní i osobnostní růst. Po rozhodnutí změnit práci se mi během relativně krátké doby podařilo splnit si většinu svých snů a posunout se dál. V ROYAL VISION pro mě klienti nejsou pouze zdrojem příjmu, ale především lidé, pro které dělám něco, co má smysl. Mám radost, že se z nich většinou stávají moji přátelé. V současné chvíli jsem ve firmě šestým rokem, starám se o portfolio afluentních klientů a jako manažer vedu skupinu poradců, kterým se snažím předávat své zkušenosti a pomáhat ve zlepšování obchodních výsledků.

  Více než 10 let jsem působil ve dvou největších českých bankách, a to na nejvyšších investičně poradenských pozicích. Odchod z banky pro mě byl poměrně náročný, nicméně posledními impulsy k odchodu byly časté změny ve vedení, neplnění dohod v pracovněprávní rovině a nakonec i zbytečné úkony vytvářené jako fiktivní aktivita pro management. Toužil jsem po změně. V ROYAL VISION jsem našel, co jsem hledal. Svěží přístup, drive a férové jednání. Odchod z banky pro mě byl z dnešního pohledu za pět minut dvanáct a obrovským způsobem mi rozšířil obzory. Díky tomu dnes propojuji to dobré, co jsem se v bankách naučil, s tím co jsem se doučil v ROYAL VISION. Oceňuji, že jsem sám sobě pánem a mohu se každý den posouvat dál na cestě za svými cíli.

  Etický kodex společností ve skupině DRFG

  DRFG jako mnohé jiné organizace stojí uprostřed společnosti a je její pevnou součástí. Dodržování etických pravidel podporuje naší značku a vytváří jasné prostředí v rámci kterého chceme pracovat. DRFG jasně stanovuje principy a pravidla etického jednání zaměstnanců, ať již navenek organizace nebo vůči sobě navzájem.

  Zakotvujeme důležité zásady profesionálního postupu, posilujeme profesní identitu a odpovědnost zaměstnanců a nastavujeme normy sloužící k hodnocení osob.

  Etický kodex společnosti >