Konzultanti

Jako ředitel ROYAL VISION trvám na nejvyšší profesní kvalitě našich lidí. Začal jsem zde pracovat před sedmi lety jako jeden z členů týmu a celou tu dobu vidím vysokou hodnotu pomoci, kterou přinášíme svým klientům. Jejich spokojenost dává naší práci smysl a je základem pro dlouhodobou spolupráci.

+420 602 644 666

Petr Válek

Nejvyšší odborná úroveň a dlouhodobé partnerství – to je můj styl práce při řešení i těch nejsložitějších situací. Svěřte mi úkol a udělejme z toho příjemný zážitek. Práci poradce jsem si vybrala již v roce 2008, protože mým cílem bylo a je nabízet klientům profesionální služby na míru.

+420 720 117 557

Michaela Maníková

Už 6 let se můj život točí kolem financí. Na pozici bankéře v jedné z největších bank jsem měl možnost nahlédnout, jak ve skutečnosti finanční produkty fungují. Při spolupráci s ROYAL VISION nemám svázané ruce a mohu pro klienta udělat to, co bych udělal pro sebe.

+420 723 787 716

Ondřej Novák

Poskytuji komplexní poradenství, nikomu nic neprodávám, ale řeším lidem to, co potřebují. Také je učím, jak s majetkem i penězi pracovat, jak si je užít. Financím se věnuji přes 10 let. Investice, spolu s hypotékami, patří k mým nejsilnějším stránkám.

+420 776 112 925

Zdeněk Matějka

Již 9. rokem předávám své zkušenosti z oblasti financí dál. Ráda vzdělávám jak sebe samu, tak ostatní. Pro své klienty reviduji jejich stávající finanční programy, stavím finanční plány na míru a dlouhodobě s nimi pracuji. Z mých spokojených klientů se často stávají moji přátelé.

+420 739 201 950

Helena Štumpová

Finanční produkt si můžete koupit téměř kdekoliv, ale kvalitní a komplexní řešení vašich financí pořídíte jen u odborníků. Financím se věnuji přes 10 let. Pro své klienty tvořím optimální řešení jak z krátkodobého, tak i z dlouhodobého hlediska, k tomu mi pomáhají mé velké zkušenosti z oboru.

+420 777 313 982

Žaneta Kořenková

Co takhle probouzet se každé ráno ve svém vlastním bytě či domě? Bude mi velkým potěšením, když se rozhodnete sdílet se mnou tyto starosti. Za své klienty už několik let bojuji na poli hypotečních úvěrů. Prioritou je pro mě dosažení co nejlepších podmínek pro klienty. Ráda vám pomohu co nejdříve se zabydlet ve vlastní nemovitosti.

+420 602 795 573

Jana Račková

Původním povoláním jsem porodní asistentka a pedagog ve zdravotnictví. Mým koníčkem je matematika. Tu využívám od chvíle, kdy jsem se rozhodla pomáhat klientům v orientaci ve světě financí. Dříve jsem se starala o zdraví lidí. Nyní chci ozdravovat a chránit i jejich úspory a majetek.

+420 732 102 682

Alena Jeklová

V oblasti financí pracuji od roku 1995, kdy jsem řídil pobočku České spořitelny. Později jsem začal ve financích sám podnikat a své zkušenosti ze všech oblastí finančního trhu využívám při poskytování kvalitních služeb klientům. Specializuji se zejména na oblast životního pojištění.

+420 731 539 594

Antonín Šmerda

Pracuji na tom, aby mé jméno bylo tou nejlepší značkou a po odchodu od klienta jsem se nikdy nemusel za svoji práci stydět.

Mým cílem je budovat s klientem dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře, vytvářet hodnoty v přítomnosti i budoucnosti a řešit jeho potřeby v průběhu života tak, jak je život přinese.

+420 604 789 094

Michal Skýpala

Již od střední školy jsem snil o práci v bankovnictví a po maturitě se tak taky stalo skutečností. Prošel jsem si přední evropskou i světovou bankou na pozicích osobní bankéř. Po těchto zkušenostech jsem se rozhodl navázat spolupráci s vedením ROYAL VISION a nastartovat kariéru sám na sebe. Co mne na této práci nejvíce lákalo byla vždy nezávislost a pomoc klientovi ve všech směrech. Dnes jsem hrdý na to, že mohu být partnerem svých klientů jak v jejich podnikání, tak v osobním, finančním životě a plnit jim jejich sny i cíle. Je to super 🙂

+420 734 719 290

Pavel Raček

Každého klienta vnímám jako jedinečnou osobnost s vlastními cíli.

Mým posláním je zvyšovat jejich životní úroveň řešením skutečných potřeb.

Mezi mé nejsilnější stránky patří úvěry, hypotéky a investice.

Financím se věnuji již 5 let.

Petra Richterová
Chcete vědět více o našich produktech? Zavoláme Vám Více